Co, kde a jak?

Typ úvazku

Full-time
Part-time
Externě

Nástroje

No items found.

Technologie

JavaScript
HTML a CSS
.NET
C#
ASP.NET

Místo pracoviště

Brno, Česko
Remote
Home office

Odměna

Kdo jsme

Malá, nezávislá firma v Brně u Lužánek, parta nadšených lidí, kteří mají rádi kulturu a moderní technologie. Před lety jsme vyvinuli vlastní webovou aplikaci zaměřenou na ticketing (prodej vstupenek na kulturní akce) a stále ji vylepšujeme. 

Naším mottem je "demokratizace ticketingu", nabízíme jednoduché, rychlé a levné řešení pro všechny typy pořadatelů. Od malých po obří akce, pro festivaly, kulturní domy, nezávislé organizátory, pro hudební kluby, semináře nebo workshopy. Zkrátka kdekoliv, kde potřebujete udělat most mezi pořadatelem a návštěvníkem.

Nejsme velká společnost, pracujeme v úzkém okruhu lidí. Zakládáme si na vzájemném respektu, férovému přístupu a slušném finančním ohodnocení. V týmu společně a otevřeně diskutujeme budoucí firemní kroky. Mezera mezi Vámi a šéfem je hloubka dvou pracovních stolů.

Aktuálně hledáme další šikovné kolegy, kteří nám pomohou službu dále zlepšovat.

Koho hledáme

Hledáme nového kolegu, který by se podílel na vývoji backendu. Minimum je zkušenost s psaním webových aplikací s architekturou MVC. Na backendu používáme ASP.NET MVC a programovací jazyk C#. Na frontendu potom čistý Javascript a CSS. 

Není nutná momentální znalost všech technologií, ale samozřejmě preferujeme lidi, které je ovládají. Důležitá je ochota učit se a být tak časem schopen spravovat a rozvíjet všechny části naší platformy.

Očekáváme samostatnost, chuť odvádět poctivou práci a snahu posouvat věci dopředu.

Co nabízíme

V zásadě nabízíme hodně práce, což je kompenzováno její smysluplností a adekvátním honorářem.

Je možnost pracovat jak na full-time, tak i na part-time.

Ozvi se na nabídku

Zaujala tě pracovní pozice? Klikni na tlačítko níže. Zobrazí se ti kontaktní údaje na firmu. Stačí jeden klik. Žádná registrace.

Aby Designui fungovalo správně
🍪 Pro zlepšování webu a vašeho zážitku používáme soubory cookies. Zobrazit detaily.