SY
SYMBIO

Senior UI designer

Jsi UI designér, který dokáže s minimální pomocí vymyslet, nakreslit, odprezentovat a obhájit si u klienta malý i velký UI projekt? Že ano? Tak to čti dál :)

Hledáme ostříleného designéra, takže je pro nás důležitá mnohaletá zkušenost s UX/UI designem (tvorba responzivních webů, mobilních aplikací a webových aplikací) a také samostatnost, i když budeš pracovat obvykle v menších týmech. Fungujeme převážně v Any Office, takže nemusíš být nutně z Prahy ani z Pardubic (pokud ale chceš, naše kancly jsou tu 24/7 pro tebe).

V Pardubické kanceláři se potkáváme jednou týdně a zbytek zvládneš v klidu třeba ze Seychel přes týmové videocally a Figmu. Nejraději budem, když nás oslníš svým online portfoliem, které koresponduje s aktuálními trendy v UX/UI designu, a k tomu máš ideálně všechny následující schopnosti 💪.

Máš zkušenosti s tímto design procesem

  • Ideace a nastavení konceptu
  • Tvorba Moodboardu (Research & Discovery)
  • High Fidelity Wireframing
  • UI Design
  • Responzivní design
  • Tvorba Design systému a práce s ním
  • Supervize následného vývoje

Naše projekty buď předpřipravuje UX tým (rozsáhlou strategicko-analytickou částí) a my je přebíráme buď ve fázi Priority Guides, nebo Low-fidelity Wireframes. A nebo tvoříme projekt dohromady v rámci cross-silo týmů.

Nástroje máš v malíku

  • Skvěle ovládáš Figmu nebo Sketch
  • Umíš pracovat se symboly, komponentama a dynamickými objekty (Auto Layout, Padding, Stack)
  • Umíš připravit style-guide, komponentový design systém a aktivně s ním pracovat
  • Máš pokročilou znalost grafického designu - úpravy fotek, tvorba ikon, tvorba a kompozice vizuálů (Photoshop, Illustrator)

Používáš komunikační dovednosti

  • Umíš pracovat v týmovém design procesu (brainstormingy, design studia, statusy)
  • Chceš posouvat sebe i ostatní (navzájem se feedbackovat/pushovat/vyhledávat zpětnou vazbu)
  • Nebojíš se, vzít si pod křídla juniora, kterému pomůžeš se rozvíjet
  • Dokážeš komunikovat s klientem napřímo
  • Dokážeš svou práci odprezentovat a obhájit

Sebeorganizuješ se

  • Umíš si řídit a hlídat vlastní čas na projektu

Jsi úplně nejvíc, jestli k tomu všemu ovládáš

  • Hi-Fi Prototyping (Protopie, Principle, Framer)
  • Motion design (Adobe After effects)
  • 3D Design
  • Pokročilou typografii

…a top-strop, máš-li navíc přesah i do

  • Front-end vývoje
  • UX Designu

A co za to? (kromě našeho obdivu)

  • Práci pro největší české i mezinárodní klienty
  • Hodiny angličtiny
  • 4 týdny dovolené
  • iMac nebo Macbook
  • Placené konference
  • Any Office režim (stačí nám, když se přizpůsobíš našemu časovému pásmu)
  • Kancl v Praze a v Pardubicích (pokud se nemáš kde doma zašít před dětma)
  • Skvělé párty a grilovačky

Lokalita

location_on
home_work
Vzdáleně

Úvazek

Full-time

Čím se budete zabývat

Web
Mobilní aplikace
Ostatní UI
Ilustrace
Úprava fotek

Co, kde a jak?

location_on

Lokalita

Vzdáleně
schedule

Úvazek

Full-time
timeline

Délka spolupráce

Dlouhodobé
devices

Náplň práce

Web