MD
MasterDC

Grafik/grafička senior

Do našeho marketingového týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici senior grafik/grafička. Těšit se můžete na různorodou samostatnou i týmovou práci.

Náplň práce aneb co budeš dělat poté, co dopijeme ranní kávu?

  • Práce na webech a on-line kampaních, informačním systému a dalších.
  • Příprava grafických podkladů – pro on-line použití i print.
  • Retuše, maskování, koláže bitmapových zdrojů.
  • Návrhy ikon, produktových log a dalších vektorových zdrojů.
  • Sazba datasheetů, brožur, letáků, pozvánek a dalších firemních tiskovin.
  • Spolupráce s UX designerem na dlouhodobých projektech.
  • Spolupráce s kodéry, copywritery a dalšími kolegy.

Bez jakých znalostí a dovedností to u nás nepůjde:

  • Adobe Creative Cloud, každodenní rutina ve Photoshopu, Illustratoru, InDesignu.
  • Pre-press a typografie.
  • Schopnost samostatné práce, ale i spolupráce v týmu.
  • Nebát se nových věcí, což v praxi občas znamená zkouknout tutoriály na Youtube a teprve pak se pustit do práce.
  • Kreativita, představivost a inovativní smýšlení. 🙂
  • Cit pro detail, pečlivost, spolehlivost.
  • Zájem a chuť učit se.

Body navíc udělujeme za:

  • Znalost dalších programů z balíku Adobe Creative Cloud na editaci videa (After Effects, Premiere Pro) výhodou.
  • Zkušenost s některým ze software pro 3D grafiku.
  • Zkušenost s Figma (v tomto softwaru pracujeme).
  • Zkušenost s prací ve Sketch, Adobe XD – pomůže vám obzvlášť v případě, že se teprve seznamujete s Figmou.
  • Parádní portfolio.

Co nabízíme:

  • Různorodá práce, kde se člověk opravdu nenudí.
  • Prostředí moderní IT společnosti, která už více než 20 let provozuje datová centra v Praze a Brně.
  • Přátelský a milý kolektiv, který se rád sejde i mimo práci.
  • Neformální týmové snídaně a další společné aktivity.
  • Možnost rychle získat nové znalosti a dovednosti – školení, nebo i samostudiem.

Lokalita

location_on
Jihomoravský kraj - Brno
home_work
Vzdáleně

Úvazek

Externě
Full-time

Čím se budete zabývat

Ostatní UI
Bannery
Ilustrace
Animace
Fotografování
Úprava fotek
Tvorba vizuální identity
Tiskoviny
Web

Co, kde a jak?

location_on

Lokalita

Vzdáleně
schedule

Úvazek

Externě