MI
Master Internet, s.r.o.

Grafik/UI designer

Hledáš různorodou práci grafika, která tě bude bavit? Do našeho týmu přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici grafik/grafička.

Náplň práce, aneb co budeš dělat poté, co dopijeme ranní kávu?

  • Příprava různorodých grafických podkladů – pro použití primárně v našich mobilních aplikacích, ale i na webu
  • Retuše, maskování a koláže
  • Návrh a vyhotovení ikon, produktových log
  • Spolupráce s kodéry, copywritery, UX specialisty a dalšími kolegy

Bez jakých znalostí a dovedností to u nás nepůjde:

  • Našim hlavním designovým nástrojem je Figma. Pracujeme také se Sketch, Adobe XD, Photoshop a Illustrator. Nemusíš umět všechny, stačí perfektní znalost Ps, Ai a jednoho software z trojice Figma, Sketch nebo Adobe XD
  • Základy animace a ráce s videem
  • Schopnost samostatné práce

Nebát se nových věcí, což v praxi občas znamená zkouknout tutoriály na Youtube a teprve pak se pustit do práce

  • Cit pro detail a pečlivost
  • Zájem a chuť učit se
  • Kreativita, představivost a inovativní smýšlení. Vše ostatní se u nás doučíš 🙂

Body navíc udělujeme za:

Zkušenost s prací ve Figma, Sketch, Adobe XD

  • Znalost dalších programů z balíku Adobe Creative Cloud na editaci videa (After Effects, Premiere Pro)
  • Zkušenost s některým ze software pro 3D grafiku
  • Parádní portfolio

Co nabízíme:

  • Různorodou práci, kde se člověk opravdu nenudí
  • Prostředí moderní IT společnosti – stabilní datacentrová divize MasterDC a progresivní vývojářské studio MasterAPP
  • Přátelský a milý kolektiv, který se rád sejde i mimo práci
  • Neformální týmové snídaně a další společné aktivity
  • Možnost rychle získat nové znalosti a dovednosti – často i samostudiemm i od kolegů
  • Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, home office, flexibilní pracovní doba, stravenky, ovoce na pracovišti, non-stop káva na pracovišti, firemní akce, dogfriendy office a další...)

Lokalita

location_on
Brno
home_work
Vzdáleně

Úvazek

Full-time
Externě
Part-time
Internship

Čím se budete zabývat

Mobilní aplikace

Co, kde a jak?

location_on

Lokalita

Brno
Vzdáleně
schedule

Úvazek

Full-time
Externě
Part-time
Internship
timeline

Délka spolupráce