LS
Livesport TV s.r.o.

Android UI/UX designer

Jsme tým nadšených lidí z různých odvětví, ale se společným cílem. Chystáme internetovou televizi s aplikacemi pro všechny nejpoužívanější platformy. Naším hlavním cílem je vytvořit ve všech ohledech co nejlepší produkt pro sportovního a filmového fanouška. Používáme moderní technologie, zakládáme si na precizně odvedené práci, přátelské atmosféře a otevřené komunikaci.

Aktuálně hledáme do týmu posilu na pozici UI/UX designéra se zaměřením na Android platformu. Pokud je to právě tvůj obor, zastav se za námi na kafe. Neformálně probereme naše představy, tvoje zkušenosti, způsob spolupráce, kam s našim produktem směřujeme a ukážeme ti, na čem konkrétně zrovna pracujeme. Pokud bys chtěl vědět něco bližšího už teď, klidně napiš Honzovi, který tady má na starosti Product & Design tým nebo zkus najít odpověď v přiloženém FAQ.

FAQ

Q: Hledáte někoho pouze se zaměřením na Android?
A: Hledáme především skvělého UI/UX designéra, který ale u nás bude mít na starosti právě Android platformu. Takže čím více zkušeností s Androidem, tím lépe, ale není to podmínkou.

Q: Budu mít dostatek volnosti pro vlastní nápady?
A: Rozhodně! Aktuálně máme pro Android Phone rozkreslené základní části aplikace do podoby propracovanějších wireframů. Nicméně odteď by byl celý Android včetně aplikace pro tablety a Android TV jen tvoje pískoviště a samozřejmě budeš mít možnost se podílet na celém produktu.

Q: S jakými nástroji pracujete?
A: Doteď jsme používali kombinaci Sketch, Abstract a Zeplin, s tím že jsme nově přešli na Figmu v kombinaci se Zeplinem.

Q: Jaké vybavení dostanu?
A: Jaké budeš chtít. Aktuálně všichni makáme na Macbook/Dell. Monitor a ostatní periferie si vybereš podle vlastních preferencí.

Q: Jaké benefity nabízíte?
A: Vedle nadprůměrné mzdy nabízíme roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu, plně hrazené stravenky i Multisport kartu, firemní tarif a telefon dle vlastního výběru, parkování v areálu.

Q: Jak velký je tým?
A: S tebou budeme v týmu čtyři, ve firmě je nás přes 30.

Co bude náplní tvé práce?

Jako UX designér v našem Product & Design týmu budeš mít na starosti návrh aplikace pro Android platformu. V týmu pak budeš spolupracovat ještě se dvěma kolegy Petrou a Jirkou, kteří mají na starosti iOS a Web (+ Smart TV) a pak taky s Honzou, který má na starosti celý produkt jako takový. Hlavní je pro nás schopnost nad designem přemýšlet, ladit detaily, schopnost vcítit se do našeho uživatele a samozřejmě ochota spolupracovat v týmu. Stavíme nový produkt na zelené louce, takže každý den přichází nové nápady a samozřejmě taky překážky, které řešíme ideálně společně.

Lokalita

location_on
Brno
home_work
Vzdáleně

Úvazek

Full-time

Čím se budete zabývat

Mobilní aplikace
Web
Webová aplikace

Co, kde a jak?

location_on

Lokalita

Brno
Vzdáleně
schedule

Úvazek

Full-time
timeline

Délka spolupráce

Dlouhodobé
devices

Náplň práce

Web