UX Designer pro Kentico Xperience

Kentico

Full-time

Ostatní UI

Kompletní redesign. Zkušený tým. Design systém. Transformace produktu a vývoje na agilní, user-centric proces. Prostě velká výzva. 

Co budete dělat?

Kentico Xperience je úspěšné zavedené řešení, které čeká změna technologie a kompletní přepis. Zároveň jsme se rozhodli redesignovat celé UI. Žádné přemalovávání stávajícího produktu. Jdeme na to z gruntu. Zachováme nejdůležitější části uživatelského rozhraní, ale navrhneme je znovu – se špičkovým UX.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže přeměnit velký a komplexní produkt na štíhlé řešení se skvělou použitelností.

Je to obrovský, důležitý projekt. A také pro nás designéry hodně zajímavý – máme totiž skoro volné ruce v tom, jak k němu přistoupíme. 

Úkolů je před námi spousta, proto hledáme zkušenou posilu. A záleží na vás a na týmu, jestli práci budete dělat až 4 dny v týdnu z domu nebo z kanceláře, důležitý je výsledek.

Opřít se můžete o ostatní designéry a výzkumnice v Kentico, máme navíc silnou podporu vedení produktu i celé firmy.

A co bude potom?

Redesignem to neskončí. Celý produkt a proces vývoje transformujeme tak, abychom mohli rychle a co nejčastěji reagovat na požadavky zákazníků. Chceme být schopni udělat uživatelský výzkumnavrhnout a dodat první vylepšení našim uživatelům v řádu týdnů, validovat a iterovat, dokud to bude potřeba. V tom bude UX tým, a tedy i vy, hrát zásadní roli.

Jste to vy?

  • Dokážete nám pomoct s uživatelským výzkumem, abychom poznali a vybrali ty nejdůležitější scénáře, které zachováme? 
  • Pomůžete s návrhem a validací jednotlivých user flows
  • S interakčním designem testováním použitelnosti
  • A co se zavedením design systému, který zrovna budujeme? 

Pokud cítíte, že ano, ozvěte se nám a potkejme se v našich brněnských kancelářích. Když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Chcete vědět víc?

Zajímá vás více o novinkách z naší Kentico Design komunity? Sledujte nás na Twitteru.

Ozvěte se na nabídku

Napsat e-mail

Hledáte někoho, kdo vám navrhne web nebo aplikaci? Přidejte pracovní příležitost.

Přidejte nabídku
Na portáli Designui sme zverejnili ponuku na získanie nového kolegu do nášho týmu. Prekvapilo nás, koľko relevantných uchádzačov o prácu sa nám po zverejnení ozvalo. Hneď v prvom mesiaci inzercie nám prišlo 10 relevantných záujemcov s bohatými skúsenosťami. Inzerciu pracovnej ponuky na Designui môžem vrele doporučiť.
Ing. Zdeno Konečný
KREJTA reklamní agentura
Měli jsme vystavený inzerát na stránkách Designui a během krátké doby nám přišlo několik uchazečů s velice relevantními zkušenostmi a s jedním z nich jsme dokonce navázali spolupráci. Takže pokud hledáte kvalitní kandidáty, Designui je určitě správná cesta.
Klára Vítová
HR, SYMBIO