Externí UI/UX designér pro ascendero.com

ascendero.com

Externě

Part-time

Web

Ostatní UI

Webová aplikace

Pro projekt https://ascendero.com/ zaměřený na nabídku outdoorových aktivit hledáme externího UX a web designéra, ideálně s pozitivním vztahem k horám a lezení. Máme už daný vizuál, ale je potřeba částečný redesign stávajícího obsahu i navrhnout nové stránky. Hledáme někoho s kapacitou aspoň 1-2 týdny v měsíci, dlouhodobě. Náplní nebude jen samotné kreslení, ale i rešerše, analýzy, koncepty a návrhy na vylepšení stávajícího UX/UI. Kontakt prosím na petr.pisek@ascendero.com. Díky.

Hledáte někoho, kdo vám navrhne web nebo aplikaci? Přidejte pracovní příležitost.

Přidejte nabídku
Na portáli Designui sme zverejnili ponuku na získanie nového kolegu do nášho týmu. Prekvapilo nás, koľko relevantných uchádzačov o prácu sa nám po zverejnení ozvalo. Hneď v prvom mesiaci inzercie nám prišlo 10 relevantných záujemcov s bohatými skúsenosťami. Inzerciu pracovnej ponuky na Designui môžem vrele doporučiť.
Ing. Zdeno Konečný
KREJTA reklamní agentura
Měli jsme vystavený inzerát na stránkách Designui a během krátké doby nám přišlo několik uchazečů s velice relevantními zkušenostmi a s jedním z nich jsme dokonce navázali spolupráci. Takže pokud hledáte kvalitní kandidáty, Designui je určitě správná cesta.
Klára Vítová
HR, SYMBIO