Mentoring pro UI designéry

Mentoring webdesignu a UI designu

Zlepšete se v designu a buďte v něm jistější.

Staňte se lepším designérem. Přemýšlejte nad designem lépe než ostatní. Naučte se principy a tipy, aby vaše návrhy vypadaly lépe, jednotněji a profesionálněji. Staňte se rychlejším, efektivnějším a sebejistějším designérem.

Ideální cesta je podívat se společně na vaše návrhy a najít, co by se dalo zlepšit. Na nich si pak vysvětlíme, co je špatně, proč je to špatně, ale hlavně jak to udělat lépe.

Pro koho je mentoring určený

Mentoring nabízím komukoliv, kdo se chce zdokonalit a posunout dál ve vizuálním návrhu webů nebo aplikací.

 • Jste studenti?
 • Pracujete na volné noze?
 • Jste zaměstnaní v agentuře nebo ve firmě?
 • Jste vlastník firmy, který potřebuje pro své zaměstnané grafiky někoho, kdo by jim pomohl posunout se dál?
 • Chcete jen získat zpětnou vazbu na návrh webu či aplikace?

Jak mentoring probíhá?

 1. Vyplňte tento formulář. Tím mi dáte vědět, že byste měli o mentoring zájem. Spojím se s vámi a domluvíme si počet hodin a čas mentoringu.
 2. Domluvíme si videohovor třeba přes Google Meet, Zoom, Teams, apod.
 3. Ptát se můžete na obecné věci z oblasti UI designu, ale nejlepší cesta je, když si předem připravíte vizuální návrh, na kterém si ukážeme, co je a není špatně.
 4. Získáte zpětnou vazbu na vaše návrhy, dozvíte se, co dělaté špatně, ale hlavně, jak to zlepšit. Získáte konkrétní tipy.
Dominik Hron
star
star
star
star
star

„Lukáš je profík, fajn týpek a rozumí svému oboru. Dohodl jsem si s ním konzultaci kvůli webu, na kterém jsem zrovna pracoval a za necelou hodinku a půl mi dal plno podnětných a cenných rad. Vnímá dobře grafické detaily, typografii a různé nuance, ale zároveň vidí web jako celek a jeho znalosti mají přesah i do UX, obsahu a použitelnosti. Jeho rady mi pomohly posunout výsledek mojí práce o level dál a za to mu patří dík. Rozhodně ho doporučuji a rád jeho služeb opět někdy využiji.“

star
star
star
star
star

„Lukáše jsem oslovila s konkrétním projektem, který jsem chtěla odevzdat fakt v precizním provedení. Po dlouhé práci se trochu ztrácí citlivost na detaily a něco mi na tom prostě nesedělo. Konzultace proběhla online a k mé velké spokojenosti jsem dostala přínosnou zpětnou vazbu k designu a k tomu super tipy do dalších webových projektů. Celkově mě to dost posunulo a můžu doporučit každému, kdo váhá.“

Proč byste mohli mentoring zvážit?

 • Dozvíte se konkrétní rady, tipy a znalosti, které budete moci ihned použít v praxi. Často uslyšíte i odůvodnění, proč něco udělat. Ne jen fakta.
 • Ušetříte čas za čtení hromady knih nebo článků, které jsou často hodně povrchní.
 • Svůj čas věnuji stoprocentně vám.
 • Flexibilně se přizpůsobím vašim časovým požadavkům.
 • I jedna hodina pro vás může být přínosnější než hromada peněz utracené za konferenci, ze které si odneste pouze obecné povídání.

Garance
vrácení peněz

Chápu, že za peníze chcete dostat přínosné informace. Pokud na začátku první hodiny usoudíme, že mentoring není pro vás, ukončíme ho a peníze vám vrátím. Můžeme například zjistit, že vaše návrhy a znalosti jsou tak kvalitní, že nemá cenu pokračovat.

Lidská hodina

Nebudu měřit každou sekundu. Myšlenky dokončíme. Pokud bude prostor a hodinu přetáhneme o 10 minut, nic se neděje.

Ceník mentoringu

1 hodina

Cena základní hodiny pro jednorázovou konzultaci. Hodí se, když chcete rychle získat zpětnou vazbu a poradit.

2 hodiny

(+ půl hodiny zdarma 🔥)

Objednejte si 2 hodiny, abychom se mohli více ponořit do vašich problémů. Více se zaměříme na vaše workflow a zlepšíme dovednosti.

Celý den

(8 hodin)

Pokud cítíte, že byste potřebovali na vzdělání více času, objednejte si celý den.  Maximálně se budeme moci soustředit na pilování designu.