Kritika webů a aplikací

Kritika webů a aplikací

Odstraňte slabá místa na vašem webu nebo v aplikaci

Získejte zpětnou vazbu na váš web nebo aplikaci. Pomohu vám odhalit slabá místa a řeknu vám, kde je prostor na zlepšení. Poskytnu vám konstruktivní kritiku a doporučím další postupy.

Ukažte mi web nebo aplikaci a já ho přátelsky „shodím“. Vypíchnu ty nejkritičtější slabiny a doporučím konkrétní řešení.

Pro koho je kritika určena?

Kritiku webů a aplikací nabízím každému, kdo nemá v plánu měnit celé uživatelské rozhraní a nechce se věnovat kompletnímu redesignu.

 • Chcete znát odborný názor na váš web nebo aplikaci?
 • Jste podnikatelé? Nebo máte startup?
 • Pracujete na osobnímu projektu?
 • Jste pověřeni návrhem webu či aplikace?
 • Chcete, aby váš web vypadal důvěryhodněji a profesionálněji?

Jak kritika probíhá?

 1. Vyplněním tohoto formulář mi dejte vědět, že byste měli o kritiku webu nebo aplikace zájem. Vyplňte kontaktní údaje a případně adresu webu či aplikace, kterou chcete hodnotit.
 2. Na web nebo aplikaci se podívám a zhodnotím, zda kritika dává smysl. Přes e-mail nebo hovor se domluvíme, co všechno by se dalo vylepšit a řekneme si další kroky.
 3. Domluvíme se, co bude výstupem. Můžu vám dodat textový výstup s konkrétními doporučeními. Mohu vám poslat i grafický návrh kritických míst. A nebo vám mohu dát jen slovní zpětnou vazbu. Bude to na domluvě. Stejně jako rozpočet, který chcete do kritiky investovat.
 4. Díku konkrétním radám si pak sami zlepšíte váš web nebo aplikaci a posunete ji o několik příček výš.
Dominik Hron
star
star
star
star
star

„Lukáš je profík, fajn týpek a rozumí svému oboru. Dohodl jsem si s ním konzultaci kvůli webu, na kterém jsem zrovna pracoval a za necelou hodinku a půl mi dal plno podnětných a cenných rad. Vnímá dobře grafické detaily, typografii a různé nuance, ale zároveň vidí web jako celek a jeho znalosti mají přesah i do UX, obsahu a použitelnosti. Jeho rady mi pomohly posunout výsledek mojí práce o level dál a za to mu patří dík. Rozhodně ho doporučuji a rád jeho služeb opět někdy využiji.“

Proč byste mohli kritiku zvážit?

 • Dozvíte se nezaujatý a odborný názor na váš web nebo aplikaci.
 • Nemusíte se trápit s tím, že na vašem webu nebo aplikaci něco nesedí a nevypadá pěkně. Dozvíte se, jak chyby napravit.
 • Získáte řešení a doporučení na míru.
 • Výhodou je, že nemusíte poptávat designéra na kompletní redesign.
 • Pokud máte nižší rozpočet, je to levnější řešení.

Ceník kritiky

Cena kritiky je 1 200 Kč/hodinu. Před zahájením prací se společně domluvíme a určíme si maximální možný rozpočet, který chcete do kritiky investovat. Začneme od největších chyb a postupně se můžeme přesouvat k menším a menší detailům. Výslednou cenu si tedy snadno pohlídáte.

Lukáš Augusta
Lukáš Augusta
Web designér a UI designér

Více jak 6 let se věnuji návrhu webů a aplikací. Mojí parketou je návrh takových uživatelských rozhraní, která jsou vizuálně správná a přívětivá pro uživatele.